Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla uživatelů

7. 7. 2012

Tak tahle pravidla platí pr všechny :)

budu je sem dopsovat ale na začátek si dáme ta nejdůležtější :)

 

1) REGISTRACE: I když si možná   myslíte že na tom se nic zleho udělat nedá, tak já vám říkám že ano :) Tady si to trochu přiblížíme. Nebudete si dávat vulgární přezdívky mohlo by se totiž stát že bych vás sem nevzala a nemohli by ste tu být přihlášeni :) také je dlůležité abyste ty informace u kterých bude napsáno důležité respektovali a vyplnili je pravdivě :P, jink já o vás nebudu mít informace a všechno by sme si to skomplikovali :)

 

2) VÝROBA KONĚ A PÉČE O NĚJ!: Téma které si důkladně přečti..... Při výrobě tvého koně mu jdáš méno vybereš mu fotku a věk i plemeno. Upozornuji že fotky nesmí být kradené. Budeš tu mít na výběr. z galerie jakou fotku by si mu chtěla dát. samozřemě že si můžeš dát svoji, ale je jasné že když uvidim chotku Slawik nobo něco tak a nebude v galerce hned koníka mažu a ty jdeš na tři  dny ny šibenici! o koně se musíš pečlově starat jinak nebude připravený na závody a na jiné aktivity bude lekaví a nedůvěřiví takoví kůň se může dostat do útulku :)

 Pro ostatní a to je důležité! na koníky se choďte koukat, ale nedělejte snim nic. nepište do komentářů a nic takového jen se koukněte a případně to napiště uživateli na profil to co byste ji poradili atd. !

 

nyní názorná ukázka péče o koně :) :

 

do komentářů napíšete  do jeména např. Péče!¨¨

potom dolu do předmětu např: Kydání boxu

a potom text jak ste svou činnost provedli

např. Vykydala jse mu a dala nové piliny a slámu. potom sem vyvezla kolečko..... klidně se pořádně rozepište :)

 

potom tzase do jména Trénink!

do předmětu: Skoky

a text zase nějaký např. postavyla sem mu uličku a šli sem zkusit zkoky ve volnosti.

 Za tohle vám zase přičtu body zkušenost!

 

 

Pozor o koníka se můžete staroat třikrát denně a trénovat dvakrát!

 Když se o koně nepostaráte jednou do měsíce mažu ho!

 

koník u sebe bude mít i zapis kolka závodů se zůčasnil kolikrát vyhrál potomky atd.

 

3)KREDITY! kredity budeš získávat za různá aktivity jako je péče o koně vyplnování anket a hlavně za povolání. povolání tady nebude mcot a budeš so do něj zapsat až po dvaceti dnech působení ve stáji :). potom si můžeš vybrat ale je možnost že tě nepříjmu, třeba kvůli mále zkušenostem atd. když si takhle kredity vyděláš budeš za ně platit ustájení  a jiné věci.

 

4)PROFIL. na svém profilu budeš mít vlastně všechno ( majetek, body zkušenosti povolání kredity atd.) na tvém profilu se vlastě nvešchno dozvíš a proto je dobré do něj dát kredity a nakoupit si lístečky keré tvůl učet vylepší až tak že budeš moct uplně všechno a stene se stebe admin.

 

5)ŠIBENICE. Na šibenici chodí zlobiví hráči :). Jsou tam určitou dobu a nesmí se zůčasnit žádnýsh soutěží ani se starat o své koně :)  doba na šibenici se rovná závažnosti prohřešku. kradená foto :4dny.

vulgarita:10dnů

nestarání o koně:3dny

podvody: 16dnů

 

 

6) ÚTULEK. v utuklu jsou koně o které se nikdo nestaral a nebo na ně byl hnusný. ty co neměli dostatečé zázemí atd. tady se o koníky můžou starat všichni, ale jen do té doby než se koník nezotaví pak jde na trh a tam si ho může někdo koupit :)

 

7) ZÁVODY.  taky velmi důležité téma které nesmíme opmenout! na závody se dostanou jen vytrénovaný a spokojení koně musím mít zkušenost víc jak 3 a odstatečne odtrénovaných hodin jinak se může stát že  koník na závodě umře! Důležitá je taky výbavička tu musí mít kůn i ty sedlo uzda atd. ty přilbu rajtky a sako + vyší soutěže co bude napsáno ve vybavení na zavod.

 

8) TRH: tak tady si můžeš koupit vybavení na koně i samotného koně stačí do komentářů napsat číslo a te já ti připíšu na učet a vemu si za to kredity a přidám prodávajícimu. Ale prodávajíci mi napíšou vždycky na profil a dohodnem se o ceně :)

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář